شایعه: پنگوئن شخصیت منفی فیلم Batman خواهد بود

مثل بیشتر بخش‌های دنیای سینمایی DC، آینده شخصیت بتمن در پرده بزرگ سینما، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. کارگردان فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها) یعنی مت ریوز، وظیفه کارگردانی فیلم مستقل شخصیت بتمن را که The Batman (بتمن) نامیده می‌شود؛ بر عهده گرفته اما هنوز وضعیت بازی کردن بن افلک در این فیلم یا جایگزینی او با فردی دیگر، مشخص نیست. در گذشته اعلام شده بود که «دث‌استروک» شخصیت منفی این فیلم خواهد بود اما پس از ورود مت ریوز به فیلم، همه چیز تغییر کرده و به نظر می‌رسد پنگوئن انتخاب جدید برای شخصیت منفی فیلم است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

این خبر توسط جاستین کرول، نویسنده وبسایت معتبر ورایتی منتشر شد. او در حساب توییر خود نوشت که ممکن است پنگوئن به عنوان شخصیت منفی اصلی در فیلم The Batman ظاهر شود. او همچنین اشاره کرد که مت ریوز در حال کار کردن روی فیلمنامه است و حتی این امکان وجود دارد که در نهایت پنگوئن را در فیلم مشاهده نکنیم.

این خبر را کاملاً جدی نگیرید به این دلیل که همه چیز در DCEU مدام در حال تغییر است اما شنیده‌ام که پنگوئن احتمالاً انتخاب اصلی برای نقش منفی فیلم بتمن خواهد بود. منبع اطلاعات من اضافه کرد که حتی اگر مت ریوز از این شخصیت استفاده نکند، استودیو می‌تواند او را تبدیل به شخصیت منفی فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) کند.

-جاستین کرول، 30 می 2018

ریوز در حال کار کردن روی فیلمنامه است پس این موضوع ممکن است هرلحظه تغییر کند اما چند فیلمنامه مختلف برای Birds of Prey نوشته شده که پنگوئن در یکی از آن‌ها حضور دارد. به هرحال، به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر قصد دارد به زودی بازیگری برای این نقش انتخاب کند.

-جاستین کرول، 30 می 2018

 

پنگوئن

همان طور که جاستین کرول گفت، دنیای دی‌سی علاقه زیادی به تغییر و تحول ناگهانی دارد، پس نمی‌توان این اخبار را تایید کرد. استودیو سه فیلم دیگر را در برنامه اکران خود دارد. فیلم «آکوامن» با بازی جیسون موموآ و کارگردانی جیمز وان، امسال به سینما می‌آید. فیلم‌های «شزم!» به کارگردانی دیوید سندبرگ و «واندر وومن 2» به کارگردانی پتی جنکینز، در سال 2019 اکران می‌شوند. به غیر از این‌ها، چندین پروژه دیگر مانند «پرندگان شکاری»، فیلم مستقل «جوکر» و «جوخه انتحاری 2» در دست توسعه قرار دارند.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar